Congratulations , € credited to your Belvilla Wallet.
Available Balance FAQs
Sign up and get € 50 Belvilla Money
This lovely holiday home with 2 spacious apartments is located in Austria's sunniest region: the Lungau. Ideal for winter sports and nature lovers.
Thomatal is a small village surrounded by mountains, forests and pastures. In summer, it is a wonderful place for hikers, golfers, cyclists and motorcyclists. There are plenty of cycling and walking routes nearby and you can walk straight from the flat into the forest. In the vicinity you will find beautiful swimming pools and the beautiful lakes of Carinthia are only 45 minutes away. The beautiful castles and nice shops and restaurants in St. Michaël, Mauterndorf, Mariapfarr and Tamsweg are very worthwhile and you can reach the ski slope of Ainneck-Katschberg (St. Margarethen) in just 5 minutes. Mauterndorf (10 minutes) and Obertauern (20 minutes) are also easily accessible. The ski areas are suitable for both skiers and snowboarders, young and old, experienced and inexperienced.
The apartment is elegantly and carefully furnished. From the sunny balcony you have a beautiful view of the surrounding mountains.
Snow chains are necessary in winter! The slope of 8% at the apartment will not be immediately cleared of snow.
Het is een super gezellig bungalow verdieping. Ruim en goed onderhouden. Allleen bij aankomst werkte het sleutelkastje niet. Later bleek dit sleutelkastje al lang vervangen had moeten worden door Belvilla. Kortom ik ben zeker te spreken over het verblijf en huiseigenaar alleen de service en schoonmaakservice van Belvilla heb ik beter meegemaakt.
Boeken gaat heel makkelijk, Alles staat duidelijk uitgelegd en vermeld op de site,
Ontvangst was goed en vriendelijk. De eigenaar heette ons welkom en maakte ons snel wegwijs in het huis. Prachtig uitzicht op de omliggende bergen. Het huis ligt midden in de bergen, veel wandel mogelijkheden in de buurt. Fietsen is ideaal voor de echte berg liefhebber, er is geen vlak stukje weg te vinden, en stijgingspercentages van ruim 10% zijn te kust en te keur. Het enige kleine minpuntje is de keuken, er is een 2-pits kookplaat die eigenlijk net te klein is voor 2 grote pannen, en er is geen koekenpan. Maar met een beetje schipperen is er niets aan de hand, en hebben we elke avond heerlijk gegeten.
Hartelijk ontvangen door de Nederlandse eigenaars zelf. Keurig en compleet appartement in rustige omgeving. Enige puntjes vonden wij dat er geen woonkamer was, geen plaats om 's avonds gezellig te relaxen als alleen aan de keukentafel. En de dubbele winterdekbedden waren echt niet nodig ;-)
Ein schöner Skiurlaub in wirklich traumhafter Umgebung und drei netten Skigebieten in der näheren Umgebung. Wir hatten die Wohnung im 1.OG Diese ist zweckmäßig eingerichtet. Pro Zimmer eine eigene Dusche und ein weiteres Bad mit Wanne. Alles sehr sauber. Die sehr nette und hilfsbereite Verwalterin wohnt gleich gegenüber. Beide FeWos werden von außen über eine schmale ziemlich steile Metalltreppe erschlossen die sicher nicht jedermanns Sache ist. Das sollte man auf den Bildern auch zeigen.
De aankomst was prima. We konden 's ochtends al in het huis terecht. Prima, vriendelijke en gastvrije ontvangst. De accommodatie was goed, schoon en eenvoudig. Prima prijs-kwaliteitverhouding. De omgeving is schitterend. De Lungau is de zonnigste streek van Oostenrijk. En een uitstapje naar Karintië is een kleine moeite.
Heerlijk rustige ligging in groen dal (geen uitzicht op hoge bergen). Gastvrij welkom (flesje wijn) door mw Hilde Aigner (beheerder) die het de gasten graag naar de zin maakt. Dichtbij zijn veel uitstapjes te maken, voor elk wat wils wandelen in de natuur, kasteelbezoek of stad, zwembad of natuurwater. Sportief of iets minder sportief (mountainbiken op bergpaden of rustig op een ebike door het dal). Op de grens van drie provincies kun je van alles ondernemen. Maar helaas geen Lungaupas inclusief, dus wij kochten de Kärntencard, wat wel betekent dat je vaak een stuk moet rijden.
Super mooi appartement, fantastische beheerster Hilde, behulpzame en gastvrije vrouw. Heel fijn dat er Wifi was! Tip een televisie in de woonkeuken om het nieuws of de weerberichten te kunnen volgen en een 1 of 2 extra pannen in de keuken van bijv. 2 of 2,5 liter, dit zou fijn zijn als je met 6 volw. of grote kinderen op vakantie bent.
Voor het eerst in de Lungau hebben we genoten van de prachtige omgeving, mooie wandeingen kunnen maken in verstilde natuurgebieden. Het huis was voor ons comfortabel, netjes en schoon. Zeker een plek om terug te komen. Hulde aan buurvrouw Hilde.
Actieve vakantie met veel wandelen in de bergen, waar we wat verkoeling zochten ivm de hitte golf . Veel buiten geleefd, bij minder weer kan je je binnen het huis minder vermaken omdat er een echte woonkamer ontbrak, verder uitstekend verblijf met op iedere slaapkamer een badkamer Oostenrijk blijft een schitterend land waar we nog vaak gaan komen
Een prachtige vallei, mooie wegen en passen om te rijden, een bezoekje aan de Milstattersee en wandelingen direct vanuit het huis en in de Schladminger tauern. Dit is in mei een prachtgebied voor rustzoekers. Maar... Wat u zich het langst zult herinneren aan dit huis is de beheerder en buurvrouw, Hilde. Zij geniet van het contact met de gasten en is uw ingang naar dit geweldige volk. Ga bij haar op de koffie! Ze regelde dat onze dochters konden paardrijden bij een vriendin van haar. Onze dochter zocht vergeefs naar een gewei. Ze kreeg er een van Hilde, die deze aan de bosrand had gevonden.
De foto's zeggen meer dan 1000 woorden. Kortom een schitterend appatrement met 3 - 2 persoonskamers met eigen douche. Een balkon over de gehele breedte van de woonlaag waar je smorgens de zon op zag komen ( winter Kerst) . Woonkeuken is iets aan de krappe kant voor 6 personen, maar voldoet net als thuis. Gasfornuis conventionele oven inclusief vaatwasser Als extra een combimagnetron. Verder een aparte natte cel bad douche toillet inclusief wasdroger en wasmachine . Verder moet iedereen zichzelf vermaken. Voor de ouder kinderen die zich niet kunnen vermaken, neem een laptop en voldoende films mee. Wij vinden het een fantastische ervaring... Kerst, sneeuw en vroeg naar bed