• View virtual tour
Property ID: BE-0007-29
Beautiful house full of charm, very neat, with a beautiful view, very quiet
8.7
Assesse Ardennes, Namur, Namur-Huy-Condroz and surroundings, Belgium
8
4
1
Add to my favorites

Amenities

Surface Area : 200 m²

Ground floor
Hallway
Fireplace
Living room
TV
Dining room
Kitchen
CD player, Toaster, Cooker, 2x Coffee machine (cups, filter), Oven, Microwave, Dishwasher, Fridge-freezer
Toilet
On the 1st floor
3x Bedroom
Double bed
Bedroom
2x Single bed
Bathroom
Bathtub with shower, 2x Washbasin, Toilet
General
Heating (central, oil)
Terrace
Garden
Garden furniture
BBQ
Parking
Bicycles available
Reviews
8.7
Amazing
8 reviews
Mrs Van Den Berg Netherlands
Date of stay: Thu 05/30/2019 - Sun 06/02/2019

Voordat we naar dit huis toe gingen hadden we al contact gehad met de eigenaar. dat was erg pettig omdat we op die manier goede afspraken konden maken. We hebben een heerlijke minivakantie gehad in dit gezellige huis. De ligging is fantastisch en de omgeving is erg mooi. We waren met ons gezin en drie kleine kleinkinderen. Daarvoor is dit huis erg geschikt. Een tweede badkamer was handig geweest, maar het schitterende uitzicht en de heerlijke ruimte maakt dit goed. Zeker de moeite om nog eens terug te komen!

Translate to English
Mrs Haneveld Van Gorkom Netherlands
Date of stay: Fri 05/24/2019 - Sun 05/26/2019

Prima huis, prachtige omgeving

Mrs Odolphie Netherlands
Date of stay: Mon 04/29/2019 - Fri 05/03/2019

Accommodatie was goed verzorgd en leuk en gezellig om te zien. Door de eigenaar ontvangen. Rondleiding in huis en uitleg vd omgeving gekregen. Alles wat je je maar kan bedenken was aanwezig in de bungalow. Veel gewandeld met de hond in de mooie omgeving.

Translate to English
Mrs Tijmstra Netherlands
Date of stay: Fri 04/05/2019 - Sun 04/07/2019

mooie omgeving. leuk huis. fijne keuken, mooi uitzicht

Translate to English
Mr Zwarts Netherlands
Date of stay: Fri 12/21/2018 - Fri 12/28/2018

Aankomst was hartelijk door de eigenaren van de woning. Een heerlijk huis in een mooie omgeving.

Translate to English
Mr Doets Netherlands
Date of stay: Fri 03/23/2018 - Sun 03/25/2018

Fijne, ruime accommodatie, van alle gemakken voorzien. Prachtig uitzicht. Vriendelijke ontvangst

Translate to English
Mr Willy Belgium
Date of stay: Fri 02/23/2018 - Mon 02/26/2018

Zeer vriendelijke ontvangen in de mooie chalet.

Mrs De Agrela Fresco Netherlands
Date of stay: Mon 07/31/2017 - Fri 08/04/2017

Aankomst en ontvangst keurig netjes op tijd. Duidelijk uitleg en een zeer vriendelijke ontvangst. Accommodatie prachtig, fantastische uitzicht.

Translate to English
Map
Horse Riding (Ecuries d'Ivoy)
200 m
Town Center (Crupet)
3 km
Restaurants (Crupet)
3 km
River (la Meuse)
5 km
Motorway (E411)
5 km
Other (Ravel bike tours)
5 km
Town Center (Namur)
18 km
Town Center (Dinant)
18 km

Other visitors also viewed

Rates & Availability