Property ID: BE-0003-72
Modern chalet in a small park, located right along a fishing pond
8.7
Geel Antwerp, Campine, Belgium
4
1
1
Add to my favorites

Amenities

Surface Area : 58 m²

Ground floor
Open kitchen
Toaster, Cooker (4 ring stoves, gas), Coffee machine, Oven, Microwave, Fridge-freezer
Living/diningroom
TV (cable), DVD player, Stereo unit
Bedroom
Double bed
Bathroom
Shower, Washbasin, Toilet
General
2x Single folding bed
Heating (electric)
Air conditioning
Terrace (roofed)
Garden (fenced)
BBQ
Parking
Children's bed
Reviews
8.7
Amazing
24 reviews
Mrs Respen Belgium
Date of stay: Fri 10/11/2019 - Mon 10/14/2019

Zeer rustig gelegen ... ideaal om een weekend te ontstressen ... zeer vriendelijke eigenares ... goede uitleg gekregen ...

Translate to English
Mr De Coninck Belgium
Date of stay: Fri 09/20/2019 - Fri 09/27/2019

Vriendelijk onthaal, propere accommodatie, maar de omgeving was saai

Translate to English
Mrs Donselaar Netherlands
Date of stay: Fri 07/26/2019 - Fri 08/09/2019

Aardige vrouw die ons netjes verwelkomd had. Mooi huisje alleen jammer dat het maar 1 slaapkamer heeft. Prachtige omgeving supermarkt ook redelijk dichtbij.

Translate to English
Mr Van Landschoot Belgium
Date of stay: Fri 06/28/2019 - Fri 07/05/2019

zeer oede aankomst en prima omgeving

Translate to English
Mrs Wynant Belgium
Date of stay: Fri 06/14/2019 - Fri 06/21/2019

Alhoewel we 1 uur te vroeg waren werden we met open armen ontvangen door Mr. en Mevr.La Gaisse.Het gaf ons een gevoel van 'thuiskomen'.Alles was piekfijn in orde.Wie van natuur,rust en vissen houdt,moet daar zeker naartoe gaan.Bedankt en tot heel gauw.We komen zeker terug.

Translate to English
Mrs Patteet Belgium
Date of stay: Fri 05/17/2019 - Fri 05/24/2019

Het was ons tweede keer omdat we het zo goed vinden. De. Contact persoon van de chalet is super tiendelijk en geeft genoeg uitleg. Wij vinden het huisje super, prachtig gelegen in alle rust en veel natuur.

Translate to English
Mr Van Daele Belgium
Date of stay: Mon 05/06/2019 - Fri 05/10/2019

alles ok goed verblijf erg rustig

Translate to English
Mr Nocon Germany
Date of stay: Mon 04/29/2019 - Fri 05/03/2019

sehr schön und ruhig.

Mrs Wynant Belgium
Date of stay: Fri 09/07/2018 - Fri 09/14/2018

Een echte aanrader...wil je van de rust,kalmte,gedienstigheid en zeer vriendelijke eigenaars genieten dan moet je daar zeker reserveren.Prachtige en zeer mooie ingerichte chalet met alles erop en eraan wat een mens nodig heeft om van een rustige vakantie te kunnen genieten...Bedankt Frank en Regina...We komen zeker terug!!!

Translate to English
Mr Parewyck Belgium
Date of stay: Fri 08/24/2018 - Fri 08/31/2018

zeer rustig gelegen chalet met genoeg ruimte voor 2 mensen , vriendelijke mensen en veel informatie om te winkelen wandelen voor herhaling vatbaar

Translate to English
Mrs Smarius Netherlands
Date of stay: Fri 07/20/2018 - Fri 08/03/2018

Prima prijs kwaliteit verhouding. Chalet heeft alles wat je nodig hebt en is goed onderhouden. Ook heel schoon! Vriendelijke behulpzame verhuurders. De airco was een weldaad met deze extreme hitte. Op het park zelf is niets te beleven. Als je net als wij van fietsen houdt kun je je hart ophalen in de omgeving. Vissen jmmer dat je alleen bij het chalet mag vissen.

Translate to English
Mrs Verbiesen Netherlands
Date of stay: Fri 06/22/2018 - Fri 06/29/2018

makkelijk te vinden ,accommodatie had ik iets meer van verwacht de omgeving saai

Translate to English
Mr Klunder Netherlands
Date of stay: Fri 06/08/2018 - Fri 06/15/2018

aankomst was goed netjes en goed onderhouden

Translate to English
Mr Van Gils Netherlands
Date of stay: Mon 06/04/2018 - Fri 06/08/2018

De omgeving is niks mis mee echter het vissen is minder alles vol met lielies wij kwame voor te vissen dus dit viel ons tegen je mag aleen voor je charlet vissen nergens anders op het park de mensen van het huisje zij vriendelijk het huisje zelf is ook top

Translate to English
Mrs Hurkmans Netherlands
Date of stay: Mon 04/23/2018 - Fri 05/04/2018

Vriendelijke ontvangst door eigenaar.

Translate to English
Mr De Feyter Belgium
Date of stay: Tue 04/03/2018 - Fri 04/06/2018

Leuke vakantie gehad jammer van het weer dat niet meeviel, maar toch leuke vissen gevangen, jammer dat het park verouderd is.

Translate to English
Mrs Patteet Belgium
Date of stay: Mon 03/19/2018 - Fri 03/23/2018

Alles was prima in orde, vriendelijk ontvangen en alles goed uitgelegd

Translate to English
Mr Boudry Belgium
Date of stay: Fri 03/16/2018 - Mon 03/19/2018

Héél hartelijk ontvangen met lekker attentie erboven op. Mooi, modern interieur en vooral het terrasje aan het water was een pluspunt.

Translate to English
Mr Woutersen Netherlands
Date of stay: Fri 08/25/2017 - Fri 09/08/2017

de accommodatie was goed. hartelijk ontvangen, fijn omheinde tuin voor de hond. ook fijn gevist.

Translate to English
Mrs Liebrand-Toet Netherlands
Date of stay: Fri 08/04/2017 - Fri 08/11/2017

Prijs/kwaliteit fantastisch, zeer compleet alles aanwezig, ontzettend schoon, en hele fijne eigenaar welke ons perfect hebben ontvangen begeleid. Verder mooie omgeving, heel rustig en ontzettend mooi om te vissen. Kortom echt een aanrader

Translate to English
Mr Verret Belgium
Date of stay: Fri 07/21/2017 - Fri 07/28/2017

De omgeving was rustig De accommodatie was in orde

Translate to English
Mr Goethals Belgium
Date of stay: Mon 07/10/2017 - Fri 07/14/2017

Zeer goede ontvangst gehad de eigenaars waren zeer vriendelijk en behulpzaam. het huisje was top alles aanwezig het was echt proper niets op aan te merken. omgeving was goed meestal rustig(als er geen andere eigenaars aan het verbouwen waren)

Translate to English
Mrs Bruno Netherlands
Date of stay: Mon 06/12/2017 - Fri 06/23/2017

Goede ontvangst, zeer vriendelijke en hulpvaardige eigenaren.

Translate to English
Mr Pauwels Belgium
Date of stay: Wed 05/24/2017 - Sun 05/28/2017

leuk huisje alles is aanwezig plus punt is de airco alles was zeer netjes zeer mooie ligging daar jammer dat je niet kon vissen voor het huisje door te grote aantal lelies maar de eigenaars deden er echt alles aan om toch een beetje te kunnen vissen zeer vriendelijke en lieve eigenaars stonden direct klaar aanrader !!!!!

Translate to English
Map
Lake
0 m
Restaurants
0 m
River
300 m
Tennis Court
500 m
General Supplies
1000 m
Public Transport
1000 m
Doctor
1000 m
Bank
1000 m
Town Center
1.5 km
Motorway
3 km
Horse Riding
5 km
Nightlife
7 km
Public Swimming Pool
8 km
Public Indoor Swimming Pool
8 km
Tourist Information
8 km
Train Station
9 km

Other visitors also viewed

Rates & Availability