Award Winner
Property ID: BE-0345-01
Gorgeous Chalet with Sauna in Oud-Turnhout
8.7
Oud-Turnhout (Oud-Turnhout) Antwerp, Campine, Belgium
9
4
2
Add to my favorites

Amenities

Surface Area : 260 m²

Ground floor
Hallway
Toilet
Kitchen
Cooker (gas, 4 ring stoves), Coffee machine (pads), Combination microwave, Dishwasher, Fridge
Living/diningroom
TV (german television channels, dutch television channels), Stove (gas)
Bedroom
Double bed
Bedroom with bathroom
Double bed, TV (german television channels, dutch television channels), Shower, Washbasin
Walk-through bedroom
Single bed, 2x Single bed
Bathroom
Bath tub, Shower, 2x Washbasin, Toilet
Playroom
TV, Game computer, High chair, Playpen
Relaxation area
Infrared sauna
Pantry
Fridge-freezer, Washing machine, Ironing board, Iron
Storage
On the 1st floor
Bedroom
Double bed, Washbasin
General
Terrace (roofed)
Garden furniture
BBQ
Changing mat
2x Children's bed
2x High chair
Playpen
Reviews
8.7
Amazing
27 reviews
Mrs Deprez Belgium
Date of stay: Fri 06/28/2019 - Mon 07/01/2019

Heel mooi huis in een prachtige omgeving

Translate to English
Mr Claeys Belgium
Date of stay: Fri 05/24/2019 - Sun 05/26/2019

Rustig, vele rare indeling maar stoorde niet echt

Translate to English
Mr Mortier Belgium
Date of stay: Fri 05/03/2019 - Sun 05/05/2019

Alles was perfect in orde

Mr Schouten Netherlands
Date of stay: Mon 03/25/2019 - Fri 03/29/2019

Wij kregen in de loop van de ochtend een Sms'je dat we al om 13.00 uur in het huis terecht konden. Dat was fijn. Bij aankomst was het huis netjes en schoon. Er stond een fles wijn en er waren afbak broodjes in de keuken. Het enige dat tegenviel was de (tweede) douchecel die nog niet af leek. Er is ook geen verwarming in deze douchecel, koud dus. De tuin is volledig omheind, ideaal voor onze hond. Het is een erg rustige omgeving. Het huis ligt aan een doodlopende weg, geen doorgaand verkeer. In de directe omgeving is veel natuur. We hebben een prima vakantie gehad.

Translate to English
Mrs Bogers Netherlands
Date of stay: Fri 03/01/2019 - Fri 03/08/2019

Boslust in Oud Turnhout is een heerlijke villa, midden in de bossen. We waren voor de tweede keer hier, maar er gaat zeker nog een derde keer komen! De aankomst was letterlijk warm, met een heerlijk flesje wijn en een stokbroodje. De eigenaren zijn vriendelijke mensen, die geen moeite teveel is.

Translate to English
Mrs Wassenberg Netherlands
Date of stay: Fri 12/28/2018 - Fri 01/04/2019

Heel vriendelijk contact met de eigenaar van het huis. Omdat we wat later waten lag de sleutel klaar. Het was binnen al lekker warm en gezellig.

Translate to English
Mr De Simon Netherlands
Date of stay: Fri 11/30/2018 - Sun 12/02/2018

Beautiful location, very welcoming owner, perfect for families with small children

Mr Segers Belgium
Date of stay: Fri 10/26/2018 - Sun 10/28/2018

Mooie omgeving. Wandelingen of fietstochten in omgeving.

Translate to English
Mrs Evertse Netherlands
Date of stay: Fri 10/19/2018 - Fri 10/26/2018

We werden onderweg al gebeld,dat we vroeger in het huis konden met code! De ontvangstfles stond al klaar! Twee overkappingen buiten, waar je gezellig kon zitten. 's Ochtends was het dringen bij de wc's en douches met 8 volwassenen. Omgeving had veel uitgezette wandelingen.

Translate to English
Mr Caminada Netherlands
Date of stay: Fri 08/10/2018 - Fri 08/17/2018

Aankomst en sleutelontvangs ging prima. Huis was heerlijk schoon en alles duidelijk uitgelegd. Omgeving is rustig en bosrijk zoals aangegeven.

Translate to English
Mr Willems Netherlands
Date of stay: Thu 05/10/2018 - Sun 05/13/2018

Mooie ligging in een villawijk in Oud-Turnhout, rustig, omheind. Huis up to date. Gezellige inrichting. Compleet uitgeruste keuken. Zeer goed voorziene speelkamer.

Translate to English
Mr Boer Netherlands
Date of stay: Mon 04/23/2018 - Fri 04/27/2018

Geweldig huis met dito tuin. Ruimte, stijlvol en sfeervol en luxe in de badkamer. Keuken met alles erin om lekker te koken. Bedden goed, temperatuur in huis lekker. Leuke omgeving. Uitermate rustig in en om het huis. Wij komen zeker nog eens terug met ons gezin met pubers en de hond.

Translate to English
Mrs De Loor Belgium
Date of stay: Fri 04/06/2018 - Fri 04/13/2018

Het huis was heel netjes en de aankomst was heel goed geregeld. Er is maar is 1 badkamer, dat is spijtig, maar dat wisten we op voorhand. In de keuken mocht er wat meer keukengerei aanwezig zijn grote kommen , een pureestamper, een slazwierder. We hebben dit meegedeeld aan de eigenaar en hij ging er voor zorgen. We hebben een aangenaam verblijf gehad en zijn tevreden huiswaarts gegaan.

Translate to English
ResponseHomeowner
Date of stay: Fri 04/06/2018 - Fri 04/13/2018

Geachte gasten, Bedankt voor het verblijf en uw nuttige tips, we gaan deze zeker opvolgen. Inmiddels zijn we begonnen met het plaatsen van een 2e badkamer. Medio Juni is deze klaar voor gebruik. Tussentijds zal hiervan geen hinder zijn met de verbouwing. Hartelijke groet, Familie de Stigter

Translate to English
Mrs Dellen Netherlands
Date of stay: Fri 03/16/2018 - Fri 03/30/2018

We hebben twee heerlijke weken doorgebracht in dit fijne en ook schone huis. Het huis was heel compleet en in de tuin veel vogels, eekhoorns en zelfs reeën gezien. Eigenaar was heel attent. Beslist voor herhaling vatbaar!

Translate to English
Mrs Bogers Netherlands
Date of stay: Fri 02/09/2018 - Fri 02/16/2018

Een schitterende villa, op een geweldige, rustige locatie. De eigenaren zijn uiterst vriendelijke mensen, de aankomst liet niets te wensen over, lekker warm, flesje wijn, wat wil een mens nog meer?! Zelfs de hond wist na een week niet meer dat hij ook nog kon blaffen! Om kort te gaan EEN AANRADER!!

Translate to English
Mrs Leemans Netherlands
Date of stay: Thu 11/30/2017 - Mon 12/04/2017

Een prachtige locatie en zeer mooi sfeervol huis. En minpuntje, 1 badkamer met 8 personen is wat aan de magere kant. Tip, maak een douche ruimte erbij

Mr Franke Netherlands
Date of stay: Mon 10/16/2017 - Fri 10/20/2017

Super ! Flesje wijn koffie thee alles stond klaar

Translate to English
Mr Van Loenen Netherlands
Date of stay: Fri 09/29/2017 - Sun 10/01/2017

Prachtige villa, gelegen op een rustige lokatie in een mooie wijk. Heerlijke overdekte veranda waardoor je lang buiten kunt zitten.

Translate to English
Mrs Schraepen Portugal
Date of stay: Fri 08/11/2017 - Fri 08/18/2017

De aankomst verliep heel vlot: een lock met een vooraf meegedeelde code en we konden het huis en de tuin verkennen. Het huis ligt in een prachtige, rustige, groene buurt, het eigendom is helemaal afgesloten - goed voor spelende kinderen!

Translate to English
Mrs Verledens Belgium
Date of stay: Mon 07/24/2017 - Fri 07/28/2017

Bij aankomst was de tafel gedekt, stonden parlinetjes, infoboekje over de omgeving. In de villa was alles voorzien! Tiptop in orde. We zaten in een super rustige omgeving, tussen de bomen. Zeer gezellig!

Translate to English
Mr Böckmann Germany
Date of stay: Fri 06/02/2017 - Fri 06/16/2017

A very nice surrounding and location. A very nice and spaces accommodation and a kindly landlord. Everything was perfect. We will come again.

Mr Huyghebaert Belgium
Date of stay: Fri 05/19/2017 - Sun 05/21/2017

Mooi gelegen in een heel stille omgeving. Goed uitgeruste villa met heel ruime slaapkamers en grote zithoek en eetplaats. De speelkamer was een ware ontdekking voor de kleinsten en geruststellend voor de ouders. Afgesloten tuin, ideaal om de (klein-)kinderen buiten te laten spelen en fietsen. Kamer boven mag een ruimere wastafel en spullenrekje.

Translate to English
Mrs Hoogvorst Netherlands
Date of stay: Mon 04/10/2017 - Fri 04/14/2017

Fantastische ligging, heel rustig en een heerlijke tuin, en ..... een overdekt terras. De tuin is afgesloten met hekwerk, dus kleine kinderen of hond kunnen heerlijk buiten zijn. Wij hadden het reuze naar ons zin. Over service hebben wij niet te klagen.

Translate to English
Mrs Kooke Netherlands
Date of stay: Fri 03/03/2017 - Mon 03/06/2017

Wij waren wat aan de vroege kant, de eigenaar was nog aanwezig en heeft ons een rondleiding gegeven in het huis. Het is een hele mooie accommodatie. Wij hadden 3 kleine kinderen bij ons en die konden heel fijn spelen in de afgesloten tuin en de speelkamer, waar ook veel speelgoed aanwezig was. Het huis ligt in een bosrijke omgeving, daar kan je niet echt in het bos wandelen, maar nog geen 10 min met de auto ligt het landschap de Liereman. Bij het bezoekerscentrum heb je het Bos van Bo een kleine route met opdrachtjes voor kinderen.

Translate to English
Mr Aleman Netherlands
Date of stay: Fri 02/24/2017 - Fri 03/03/2017

Groot chalet. Grote huiskamer met gezellige gashaard. Leuke speelkamer met speelgoed voor de kleintjes en voor de grotere kinderen een spelcomputer en diverse dvd's Een goed uitgeruste keuken. Heerlijk rustig in het bos.

Translate to English
Map
Forest
100 m
Restaurants
1000 m
General Supplies
2 km
Town Center (Turnhout)
5 km
Tennis Court
5 km
Horse Riding
5 km
Lake
5 km
Public Transport
5 km
Motorway
5 km
Doctor
5 km
Bank
5 km
Bike Rental
5 km
Nightlife
10 km
Golf Course
15 km
Public Swimming Pool
15 km
Public Indoor Swimming Pool
20 km
Train Station
20 km

Other visitors also viewed

Rates & Availability