Share
Save Saved
Booking Dates & Guests
Free Cancellation 2023
This property allows Free Cancellation
  • Valid for stays in any country until 31 December 2023
  • Book before 30 September 2023.
  • Guests can cancel free of charge for up to 43 days before the arrival date.

Amenities

Ground floor
Hallway
Large kitchen
Hob, Toaster, Cooker, Hood, Coffee machine (cups, pads, filter, espresso), Oven, Microwave, Dishwasher, Fridge, Fridge
Living/diningroom
TV, Seating area
2x Bedroom with bathroom
Double bed, Double sofa bed, Shower
Toilet
Toilet
Playroom
Toys
Storage
Freezer, Washing machine, Ironing board, Iron
Mezzanine
TV room
TV, Seating area
Bedroom
Double bed
2x Bedroom
Double bed, Double sofa bed
Bathroom
Bath tub, Shower
Toilet
Toilet
Recreation room
Table football
General
Cot
Terrace
Garden
Garden furniture
BBQ
Parking
High chair
Availability
Loading Calendar
Popular places nearby
Click here to view nearby places
Restaurants ('t Eethuis) 2.8 km
Restaurants (Het Moment) 3.9 km
Restaurants (De Fakkels) 6.3 km
Restaurants ('t Eethuis)
2.8 km
Restaurants (Het Moment)
3.9 km
Restaurants (De Fakkels)
6.3 km
Restaurants (Wijncafé Mourvèdre)
7.3 km
Restaurants (Brasserie De Route)
7.3 km
Restaurants (Quick Kuringen)
8.1 km
Restaurants (Hof Ter Herck)
8.2 km
Restaurants (Restaurant 6 Zinnen)
8.4 km
Restaurants (Grillrestaurant Nostalgia)
8.8 km
Restaurants (Taverne "De Klee")
8.9 km
Restaurants ('t Huis Zonder Naam)
9.2 km
Restaurants (Grill Restaurant d'Entrecote Borgloon)
9.7 km
Restaurants (Boescafe restaurant)
9.8 km
Restaurants (Herberg/Restaurant De Klappoel)
10.3 km
Train Station (Hasselt)
13 km
Town Center (Hasselt city center and Market Square)
13 km
Other (Plopsa Indoor Hasselt)
14 km
Cross Country (Platwijers Natuurreservaat, Witvenwegr, 3520 Zonhoven)
15 km
Restaurants (Cuisine d'été)
15.2 km
Nightlife (PUKKELPOP terrain)
16 km
Golf Course (Flanders Nippon Golf & Business Club, Vissenbroekstraat 15, 3500 Hasselt)
16 km
Restaurants (Restaurant Het Geluk)
16.9 km
Train Station (Bokrijk)
18 km
Lake (Lake of Schulen - Schulensmeer)
18 km
Restaurants (Melange)
20.1 km
Restaurants (Quick Genk)
20.4 km
Restaurants (Restaurant Molenvijver)
20.5 km
Other (Gallo-Roman Museum, Kielenstraat 15, 3700 Tongeren)
22 km
Train Station (Genk)
24 km
Restaurants (Faubourg)
25.6 km
Other (C - MINE)
26 km
Airport (Maastricht, Nederland)
38 km
Airport (Liège Airport)
40 km
Airport (Brussels international airport)
68 km
House Rules

Ratings & reviews

4.3
Amazing
43 reviews on verified stays by guests
|
Recommended By Guests
Family Verbruggen
4 /5
Stayed 1 week 1 month ago

Mooie en comfortabele hoeve. Voldoende ruime slaapkamers en badkamers, ruime living. De gameroom was niet ok ( airhockey werkte niet wegens slechts 1 kapotte schijf,spelconsole functioneerde niet).

Mr Velema
5 /5
Stayed 3 days 6 months ago

Fantastisch mooi huis! Alles wat je nodig hebt is aanwezig. Dikke 10

Mr Penne
1 /5
Stayed 2 days 8 months ago

Door een fout in het administratiesysteem van Belvilla werd ons verblijf toegewezen op een foutieve datum (twee dagen later), waardoor wij niet konden gaan. Belvilla weigert elke fout te erkennen en geeft geen refund. Frauduleuze handelspraktijken die Belvilla zich kan permitteren omdat de hoofdzetel in Zwitserland buiten EU-regelgeving valt. Wij zijn opgelicht en voelen ons zeer kwalijk behandeld

Mr Hemel
4.8 /5
Stayed 4 days 9 months ago

Wow fantastisch! 5 sterren van mij, het is een ruime woning waar we met 3 gezinnen veel ruimte en privacy voor iedereen, alles was voorzien en tip top in orde, leuk entertainment voor de kinderen en een hele mooie tuin , bedankt!

Mr Verschueren
3.8 /5
Stayed 3 days 9 months ago

Positief 1. Groot, ruim, mooi 2. Veel speelgoed voor kleine kinderen aanwezig 3. Voldoende servies en bestek, potten en pannen Minpuntjes 1. De koelkast in de keuken maakte enorm veel lawaai. Die hebben we afgezet. Gelukkig stond op de binnenplaats ook een grote koelkast. Die was ingeschakeld en op temperatuur en dus hebben we die gebruikt. TIp voor de eigenaars : vervang die koelkast in de keuken door een hedendaags en stiller exemplaar. 2. De brander van de verwarming stond vlak naast een slaapkamer op het gelijkvloers. Die brander maakte om het kwartier een brullend geluid. Daarom hebben we alle radiotoren elke nacht op nul gezet. (Misschien een tip voor andere vakantiegangers in de koudere seizoenen.) Dan was er alleen om twee uur en om vier uur een kortstondige aanslag. Voor het warm water ? 3. Bij aankomst kwam ook de buurman juist aangereden. Die beweerde dat de sleutel in een sleutelkastje zat. Gelukkig had hij de code van dat kastje zodat we snel binnen konden. Zelf hadden we over dat sleutelkastje en de code geen informatie ontvangen van de eigenaars. Denk ik.

Mr Ruiter
4.2 /5
Stayed 3 days 1 year ago

prima mooi huis, grote tuin, ruime keuken , veel zit gelegenheid buiten, prachtige overdekte veranda, ook mooie zitjes binnen. prima speelgelegenheid kinderen, binnenplaats afsluitbaar met parkeren opmerking: afsluitbare wc's en badkamer voor de privacy.ook liever deur in gang/kamer aan de achterzijde slaapkamer /tuinkant! ook wekker in de vroege morgen niet plezierig! te weten kraaiende hanen! bij aankomst : werkte de ontvangen code niet bij sleutelkastje. dankzij buren met andere code toch open gekregen

Family D
4.6 /5
Stayed 3 days 1 year ago

Zeer mooi huis, piekfijn in orde, alles aanwezig

Mr Hegge
5 /5
Stayed 2 days 2 years ago

Een geweldige vakantiewoning, voorzien van alle comfort. Gelegen in een prachtige omgeving waar allerlei activiteiten mogelijk zijn (wandelen, fietsen, cultuur opsnuiven, stadsbezoeken, ...). Zalig!

Mr Threels
4.2 /5
Stayed 1 week 4 days 2 years ago

Fantastisch mooi verblijf, compleet van alle gemakken voorzien, alle duidelijk en goed geregeld. Veel ruimte zowel binnen als buiten. Overkapping in de tuin inclusief terrasverwarming is top. Een echte aanrader!

Family Aptroot
3.8 /5
Stayed 1 week 2 years ago

Fantastisch leuk huis met goede voorzieningen. Ideaal met kinderen en huisdieren.

Family Gross
4.6 /5
Stayed 1 week 2 years ago

Ein sehr sauberes großes Haus. Wir waren über Weihnachten mit 15 Erwachsene und 3 kleine Kindern dort. Das Haus war schön weihnachtlich dekoriert. Die Räume sind gut aufgeteilt, der Zugang und die Abwicklung sind unproblematisch. Einige kleine Anmerkungen: Obwohl das Haus als "Barrierefrei" kennzeichnet ist, ist der Bereich mit Sesseln und Klavier mit einer kleinen Stufe versehen. Der Rest im EG ist allerdings wunderbar zugänglich für Rollstühle (Schlafzimmer mit großem Bad, Dusche, Waschbecken sowie Essbereich, Küche, Garten, Spieleecke). Die Küche ist wie alle anderen Räume sehr groß, an Küchenutensilien hat es etwas gefehlt (keine Küchenmaschine, wenig Messer) aber wir haben uns gut arrangiert. Am Ende hatten wir eine sehr schöne Zeit und konnten Hasselt, Maastricht und Lüttich besichtigen. Die Eigentümerin ist sehr nett und antwortet schnell, sie spricht Englisch.

Mr Vandeneijnde
4.6 /5
Stayed 4 days 3 years ago

Voor ons waren de bedden iets te hard maar verder is het een zeer mooi en verzorgd huis met alle nodige voorzieningen. Keuken is zeer goed uitgerust. Zeker de moeite.

Questions? Or booking multiple accommodations?
Questions? Or booking multiple accommodations?
Less than 60 seconds wait time