Award Winner
Property ID: BE-6997-65
Comfortable villa, sauna, lots of games, perfect for families with children
8.7
Érezée Ardennes, Luxembourg, Durbuy-La Roche-Bastogne and surroundings, Belgium
15
6
1
Add to my favorites

Amenities

Surface Area : 200 m²

Ground floor
Hallway
Kitchen
Radio, Toaster, Cooker, 2x Coffee machine, Oven, Microwave, Dishwasher, Fridge
Living/diningroom
TV, Fireplace, DVD player
Bedroom
Double bed
Bedroom
Single bed, Double bed
Bathroom
Bathtub with shower, 2x Washbasin, Bidet
Toilet
On the 1st floor
2x Bedroom
Double bed
Bedroom
2x Single bed
Bedroom with bathroom
Double bed, Bunk bed, Shower, Washbasin
Bathroom
Shower, Washbasin
Toilet
Recreation room
TV
Basement
Recreation room
Table tennis table, Billiards
Relaxation area
Shower, Infrared sauna, Fitness equipment
Fridge
Freezer
Washing machine
General
Heating (oil, central)
2x Terrace (roofed)
Garden
Garden furniture
BBQ
Parking
Boules court
Sand pit
Play equipment
Table football
2x Children's bed
2x High chair
Reviews
8.7
Amazing
15 reviews
Mr Laceur Belgium
Date of stay: Fri 09/20/2019 - Sun 09/22/2019

Heel vriendelijke eigenares verwelkomde ons en leidde ons rond in het comfortabele huis. Alles was zoals beschreven op de website. Er ligt veel info over de omgeving wandelingen vanaf het huis, bezienswaardigheden...

Translate to English
Mrs Weeren Netherlands
Date of stay: Fri 09/13/2019 - Mon 09/16/2019

De accommodatie wad op zich prima. Keuken en badkamers zijn wel aan modernisering toe! Genoten van alle faciliteiten die het huis te bieden had.

Translate to English
Mr Tiebout Netherlands
Date of stay: Fri 08/09/2019 - Sun 08/11/2019

Wij waren met 12 personen en een hond. De accommodatie was daar zeer geschikt voor. We hebben veelvuldig gebruik gemaakt van de tafeltennistafel, het biljart, tafelvoetbal en de jeu de boulesbaan. Ook in de omgeving was genoeg te doen. Minpuntje van het huis is dat er werkelijk niets aanwezig is. Geen zeep, geen toiletpapier en slechts twee vaatwastabletten (voor twee nachten met 12 personen...). Al met al zouden wij het zeker aanraden, maar neem alles mee!

Translate to English
Mr Van Coillie Belgium
Date of stay: Thu 07/11/2019 - Sun 07/14/2019

Goede ontvangst, vriendelijke dame. Accommodatie was super, groot, proper met allerhande ontspanning.

Translate to English
Mr Bellekens Belgium
Date of stay: Fri 06/07/2019 - Tue 06/11/2019

Propere accommodatie, alles was aanwezig.

Translate to English
Mr Van Bijsterveld Netherlands
Date of stay: Fri 05/17/2019 - Sun 05/19/2019

Prima accomodatie met meer dan voldoende voorzieningen. Op sommige vlakken een beetje outdated maar dat heeft de pret zeker niet gedrukt.

Translate to English
Mrs Verberne Netherlands
Date of stay: Fri 02/22/2019 - Fri 03/01/2019

Prima aankomst, alles tiptop in orde, ruim een schoon huis, prettige overdracht en ook prima contact in de dagen daarna, tot en met de afsluiting

Translate to English
Mr Becaus Belgium
Date of stay: Fri 01/11/2019 - Sun 01/13/2019

Erg vriendelijke ontvangst. Zeer ruime en comfortabele accommodatie. Prima ligging voor wandelingen in de onmiddellijke omgeving én voor uitstappen met de wagen in de mooie Ardennen.

Translate to English
Mrs Van Den Berg Netherlands
Date of stay: Fri 11/30/2018 - Mon 12/03/2018

Vriendelijk ontvangen, heel mooi huis, heel schoon en een rustige omgeving in een woord prima. Miste enkel een traphekje boven ook omdat de speelhoek boven is, en we 2 kindjes hadden van 2 jaar.

Translate to English
Mr Houtman Netherlands
Date of stay: Wed 10/17/2018 - Sun 10/21/2018

Fijn huis bakker is vlakbij.

Mr Deliege Belgium
Date of stay: Wed 10/03/2018 - Fri 10/05/2018

no problem . les photos étaient bien conformes à la réalité et tout s'est très bien déroulé.

Translate to English
Mr Van Der Schee Netherlands
Date of stay: Mon 07/23/2018 - Fri 07/27/2018

Vriendelijke ontvangst. Het huis was schoon. De kinderen hebben zich buiten prima vermaakt. Een minpuntje was dat er geen fonteintje in de toiletten was.

Translate to English
Mr De Groot Netherlands
Date of stay: Fri 07/13/2018 - Mon 07/16/2018

Een lang weekend met gehele familie kinderen en kleinkinderen. Het was onvergetelijk, uitstekend weer en een fantastische accommodatie. Alles was er aanwezig voor zowel jong als oud.. De nabije omgeving is landelijk en zeer rustig. Durbuy is zeker. Een bezoek waard en ook het kayjakken op de ourthe is een mooi avontuur. Echt een aanrader voor een familie uitje.

Translate to English
Mr Nuijes Netherlands
Date of stay: Fri 04/20/2018 - Sun 04/22/2018

Heerlijk vertoeven in een riant huis en het weer heeft heel erg meegeholpen. Alles goed aanwezig en in een zeer rustige omgeving.

Translate to English
Mrs Dirx Netherlands
Date of stay: Fri 07/28/2017 - Mon 07/31/2017

Het was een heel mooi vakantiehuis voor ons hele gezin met kinderen en kleinkinderen. Alles wat we nodig hadden was aanwezig, rustige omgeving en veilig voor de kinderen om buiten te spelen.

Translate to English
Map
Other (Ravel tours)
0 m
Town Center (Erezée)
2 km
Forest (Soy)
2 km
Town Center (Hotton)
5 km
River (Ourthe)
5 km
Other (Grottes de Hoton)
5 km
Town Center (La-Roche-en-Ardenne)
13 km
Golf Course (Golf Durbuy)
13 km
Water Sports (les Kayaks de l'Ourthe)
15 km
Town Center (Durbuy)
16 km
Other (Durbuy Adventures)
16 km

Other visitors also viewed

Rates & Availability