Share
Save Saved
Booking Dates & Guests
Free Cancellation 2023
This property allows Free Cancellation
  • Valid for stays in any country until 31 December 2023
  • Book before 30 September 2023.
  • Guests can cancel free of charge for up to 43 days before the arrival date.

Amenities

Ground floor
Living room
TV (flatscreen, satellite), Seating area, DVD player
Kitchen
Dining table, Electric kettle, Cooker (ceramic), Coffee machine (fully automatic), Oven, Dishwasher, Fridge
Bedroom
Double bed, TV (flatscreen)
Bedroom
Double bed, Washbasin
Bathroom
Bath tub, Bubble bath, Shower, Sauna, Washbasin, Fitness equipment
Bathroom
Washbasin, Toilet
Washing machine
Children's bed
Ironing board
Iron
General
Playroom (shared with other guests, on the same premises)
Sauna
Terrace (roofed)
Garden
Garden furniture
Sun loungers
Parking
Play equipment
Football goal
High chair
Availability
Loading Calendar
Popular places nearby
Click here to view nearby places
Restaurants 1000 m
Public Transport 1000 m
Town Center 2 km
Restaurants
1000 m
Public Transport
1000 m
Town Center
2 km
General Supplies
2 km
Lake (Badesee)
10 km
Public Swimming Pool
13 km
House Rules

Ratings & reviews

4.3
Very good
29 reviews on verified stays by guests
|
Recommended By Guests
Mr Sollner
5 /5
Stayed 2 weeks 3 months ago

Zeer mooi verblijf, schoon en netjes.

Mr Haagedoorn
5 /5
Stayed 2 weeks 5 months ago

Mooi huis en een hele fijne tuin . Het enige punt is dat er geen horren aanwezig zijn maar verders ontbreekt er aan niets. De omgeving is heel erg mooi om met de hond te wandelen. Heel fijn gehad.

Mr Van Breugel
4.5 /5
Stayed 1 week 7 months ago

We hebben een heerlijke tijd gehad in dit prachtige vakantiehuis in Gönnersdorf. Het huis is brandschoon en van alle gemakken voorzien. De ruime badkamer met bubbelbad en aparte douche was een verwennerij na een dag buiten. Het overdekte terras bood een fijne plek om te ontspannen, zelfs op warme dagen. De volledig omheinde tuin was ideaal voor onze hond; we hoefden ons geen zorgen te maken dat hij weg zou lopen. Voor de sportievelingen zijn er een basketbalveld, een tennisbaan en een speelhuisje voor de kinderen. In de directe omgeving zijn twee mooie wandelroutes, en binnen 30 tot 60 minuten rijden zijn er nog meer prachtige wandelgebieden te ontdekken. De gastvrouw en gastheer waren ontzettend vriendelijk en gastvrij, wat ons verblijf nog aangenamer maakte. Kortom, een absolute aanrader voor rustzoekers, wandelaars, gezinnen en hondenliefhebbers!

Mr Barentsen
3.2 /5
Stayed 1 week 2 years ago

Het is een mooi huisje, genoeg ruimte, maar we ondervonden veel hinder van het verkeerslawaai. Door de beschrijving van het huisje hadden we iets anders verwacht, zo is er maar 1 badkamer en geen 2 en het uitzicht is de heg. Wel fijn, dat de hond welkom was.

Mrs Staaten
4 /5
Stayed 1 week 2 years ago

Mooi en schoon ruim huis. Fijne tuin. Achter deze tuin loopt een weg die best druk is. Vooral in ochtend en namiddag veel verkeer. Weet niet of het door een afsluiting elders komt waardoor verkeer wordt omgeleid. Dus niet echt rustig. Verder goed verzorgd badhanddoeken en beddengoed aanwezig. Hadden eerste dag van vakantie opgemerkt dat er verlichting buiten en binnen kapot was . Dit hadden de bewoners voor ons ook al gemeld. Is dus helaas niets mee gedaan. Verder wel prima week gehad . Het enige minpuntje voor ons was de weg die achter huis loopt die erg druk was.

Questions? Or booking multiple accommodations?
Questions? Or booking multiple accommodations?
Less than 60 seconds wait time