Property ID: NL-2555-12
Restyled holiday home with two bathrooms near the beach
7.3
The Hague (The Hague) South Holland, Dutch coast, Netherlands
7
3
1
Holiday park Vakantiepark Kijkduin
Add to my favorites

Amenities

Surface Area : 105 m²

Ground floor
Hallway
Toilet
Living room
TV (cable), Fireplace, Heating (floor heating)
Kitchen
Coffee machine (pads), Combination microwave, Dishwasher
Bedroom
2x Single bed
Bathroom
Bath tub, Shower, Washbasin
Storage
On the 1st floor
Bedroom
3x Single bed
Bedroom
2x Single bed
Bathroom
Shower, Washbasin, Toilet
Landing
Sauna
General
Heating (central)
Terrace
Garden furniture
Swimming pool (roofed, shared with other guests)
Reviews
7.3
Good
10 reviews
Mr Melchers Germany
Date of stay: Fri 08/02/2019 - Fri 08/09/2019

Sehr schöner Park, toller Strand

Translate to English
Mr De Koning Netherlands
Date of stay: Mon 07/22/2019 - Mon 07/29/2019

Het is een zeer prettige omgeving, aardige ontvangst, schoon huis.

Translate to English
Mr Van Der Zande Switzerland
Date of stay: Fri 07/19/2019 - Fri 08/02/2019

Nach einer langen Reise mussten wir sehr lange warten bis wir die Wohnung beziehen konnten. Unterkunft i.O., wenn auch nicht sehr sauber. Umgebung könnte Auffrischung gebrauchen, Einteilung grundsätzlich sehr gut. Strasse zum Park sehr schwierig, da sehr viel Strandverkehr und somit braucht es während Tagen mit schönem Wetter jeweils fast eine Stunde für die An- oder Wegfahrt vom Park. Nächstgelegener Ort (Ortsteil Loosduinen von Den Haag) nicht empfehlenswert

Translate to English
Mr Gerits Netherlands
Date of stay: Mon 07/15/2019 - Mon 07/22/2019

De accommodatie was goed.Alleen konden ze niet bieden wat op de foto stond zoals ligbedden in de tuin .naar gevraagd bij de receptie en zouden ze brengen. Maar de man die langs kwam voor een andere parasol te brengen zei dat ze die niet hadden,terwel ze wel bij andere huisjes stonden.

Translate to English
Mrs Van Grieken Netherlands
Date of stay: Mon 05/13/2019 - Fri 05/17/2019

Aankomst vriendelijke ontvangst, mooie omgeving, gelijk strand op, met fiets de duinen door. Huisje was goed, schoonmaak ook. Supermarkt was om 17.00 uur al dicht, enige minpunt. Fietsen gehuurd, heel aardige jongen, goede fietsen.

Translate to English
Mr Boosveld Netherlands
Date of stay: Mon 02/18/2019 - Fri 02/22/2019

Omgeving vond ik erg mooi huisje vonden we erg vies

Translate to English
Mrs Van Beek Netherlands
Date of stay: Fri 02/01/2019 - Mon 02/11/2019

Inchecken verliep vlot. Eerste dagen moesten we wel herhaaldelijk naar de receptie vanwege mankementen.

Translate to English
Mrs Mutsaers Netherlands
Date of stay: Mon 01/14/2019 - Fri 01/18/2019

Omgeving is top . Aankomst was goed Maar de accommodatie was waardeloos .

Translate to English
Mr Ijzermans Netherlands
Date of stay: Fri 01/04/2019 - Mon 01/07/2019

prima schoon en stijlvolle vakantiewoning. Duidelijk recentelijk 'overhauled'

Translate to English
Mr Scheeringa Netherlands
Date of stay: Fri 08/24/2018 - Fri 08/31/2018

Mooie, opgeknapte/gemoderniseerde vakantiewoning op een mooi park dicht bij het strand.

Translate to English
Map
Forest
200 m
Golf Course
200 m
Sea
250 m
Seabeach
250 m
Restaurants
1000 m
Public Transport
1000 m
Bank
1.8 km
General Supplies
2 km
Horse Riding
4 km
Doctor
4.7 km
Town Center (Den Haag)
8 km
Nightlife
8 km
Tourist Information
8 km
Train Station
9 km
Motorway
9.9 km

Other visitors also viewed

Rates & Availability